Mercateo pre dodávateľov

Mercateo ponúka obrovskú business zákaznícku základňu. Malé a stredné podniky, verejné organizácie a korporácie si pokrývajú potreby na vedúcej obstarávacej platforme v Európe.

Staňte sa dodávateľom »   Informácie pre dodávateľov

Výhody

 

 • Získavanie nových cieľových skupín

  Využite obrovskú klientelu firmy Mercateo na oslovenie malých a stredne veľkých podnikov, verejných inštitúcií a korporácií.

 • Zachovanie už existujúcich zákazníkov

  Posilnite svoje obchodné vzťahy s existujúcou klientelou. Mercateo je Vám pritom k dispozícii ako centrálny spojovací bod, nápomocný so svojimi rozsiahlymi e-procurement funkciami.

 • Medzinárodná predajná sieť

  Expandujte bez veľkého úsilia a nákladov do zahraničia. Profitujte globálne z jednotných štandardov a z viacjazyčného zákazníckeho servisu.

 • Jednoduchá administrácia katalógov

  Spravujte svoje katalógy jednoducho a prehľadne na platforme Mercateo. Využite kontrolné procesy a sami si organizujte aktualizáciu svojich katalógov.

 • Elektronické spracovanie objednávok

  Profitujte z rýchleho elektronického spracovania a vybavenia objednávok.

 • Reporty a vyhodnotenia

  U firmy Mercateo máte k dispozícii rozličné vyhodnotenia, ako napríklad počítanie kliknutí na Vaše výrobky alebo report o cenách.

Mercateo pre dodávateľov

Máte záujem o spoluprácu so spoločnosťou Mercateo ako dodávateľ a chceli by ste integrovať svoj produktový rad na platformu Mercateo? V tomto videu môžete vidieť výhody, ktoré Mercateo ponúka dodávateľom v priebehu niekoľkých minút.

Staňte sa naším dodávateľom

Na tejto stránke nájdete popis operatívneho procesu pri spolupráci s nami, náš registračný formulár a možnosti pripojenia Váśho sortimentu na www.mercateo.sk .

Chcem sa stať dodávateľom

Zisti viac o Mercateo

Ako dodávateľ môžete využiť Mercateo ako inovatívny predajný kanál, čo sa priamo priemetne výkon do zvýšenia obratu. Môžete preto osloviť nové cieľové skupiny a medzinárodné trhy. V tomto videu zistite, kto stojí za vedúcou európskou obstarávacou platformou pre firemných zákazníkov.