Mercateo pre objednávateľov

Výhodné nakupovania zo širokej škály produktov.

Ako zákazník môžete pokryť vaše obchodné požiadavky z mimoriadne širokej škály produktov - jednoducho, lacno a bez rizika.

Zaregistrujte sa teraz »

Výhody

 

 • Široký sortiment

  Mercateo sortiment zahŕňa viac ako 4 milióny položiek, ako napr. kancelárske potreby, IT až po špeciálne technické potreby. S Mercateom získate jediného obchodníka pre všetko.

 • Výhodné ceny

  U Mercateo môžete nájsť ponuku na jeden výrobok od viacerých dodávateľov. Funkcia optimalizácia nákupného košíka Vám automaticky odporučí najlepšiu kombináciu ceny, termínu dodania a nákladov na dopravu.

 • Nákupné zoznamy

  Funkcia "nákupný zoznam" Vám umožní uložiť do nákupného zoznamu produkt, ku ktorému sa budete chcieť ešte vrátiť. Tak nebudete musieť znovu a znovu produkt vyhľadávať.

 • Archív objednávok

  Všetky Vaše objednávky a faktúry si môžete kedykoľvek skontrolovať vo svojom archíve objednávok v záložke "moje Mercateo". Pre potreby ďalšieho vyhodnotenia môžete dáta exportovať ako súbor vo formáte csv alebo xls.

Ušetrite čas pri nákupe

Považujete dohľadávanie a objednávanie produktov a materiálov pre chod vašej firmy v rôznych internetových obchodoch alebo dokonca v papierových katalógoch za únavné a zaberajúce veľa času?
Potom Mercateo je pre Vás riešenie!
Jeden predajca pre všetko, s jedinečnou vyhľadávacou funkciou, nepretržitým porovnaním cien, efektívnym elektronickým procesom, nákupnými zoznamami a archívom objednávok.
V tomto videu za pár minút môžete vidieť výhody, ktoré ponúka Mercateo.