Home » O spoločnosti

O spoločnosti

My sme Mercateo!

Mercateo je vedúcou B2B e-commerce platformou v Európe. Na Slovensku ponúka náš webshop viac ako 4 milióny výrobkov. Sme zákazníkom pre našich dodávateľov a dodávateľom pre našich zákazníkov. Naši kľúčoví zákazníci majú prístup ku všetkým produktom svojich zmluvných dodávateľov prostredníctvom jednej platformy. Naším hlavným cieľom je optimalizácia nákupných procesov našich zákazníkov.

Ako dodávateľ využite Mercateo na pretransformovanie Vašej produktivity priamo do rastu Vášho obratu. Ako nákupca dosiahnite úspory pri uspokojovaní Vašich režijných potrieb.

Naše služby:
online platforma na zásobovanie pre nepriame materiály (webshop) s takmer 5 miliónmi produktov,
optimalizácia obstarávacích procesov – predstavuje prostredníctvom jedného partnera komplexné pokrytie elektronického obstarávania, zníženie transakčných prác prostredníctvom prepojenia na ERP (napr. SAP, ORACLE)
spravovanie užívateľov a schvaľovací proces My Mercateo – predstavuje kontrolu a prehľad o požiadavkách, nákupných zoznamoch, histórii objednávok a právach užívateľov
hosting katalógov – je určený pre našich klientov, ktorí prostredníctvom tohto riešenia môžu integrovať svojich dodávateľov do platformy obstarávania a nakonfigurovať ich podľa vlastných predstáv. Umožňuje tiež porovnať dodávateľov s rámcovými zmluvami s podmienkami Mercateo.