Kategórie
»O MercateoVitajte! Prihlásiť sa
Moje Mercateo
Nákupný košík
 
 

Optický patchkabel duplex SC-SC, 50/125 um MM, 2 m


Množstvo:  kus  
Informácie o produkte
Optický patchkabel duplex SC-SC, 50/125 um MM, 2 m
Výrobok č.:
     4140-50271012
Výrobcovia:
     žiadne údaje
Č. výrobcu:
     žiadne údaje
EAN/GTIN:
     8595589511211
Optický patchkabel duplexní, SC-SC, 50/125 um, 2 m
Prehľad podmienok1
Dodacia lehota
Stav skladu
Cena
od € 6,52*
  
Cena platí od 20 kusov
Zobraziť podrobnosti
Odporučiť výrobokOznačiť výrobok
Odstupňované ceny
Objednávacie množstvo
Netto
Brutto
Jednotka
1 kus
€ 7,33*
€ 8,80
za kus
od 2 kusov
€ 7,07*
€ 8,48
za kus
od 5 kusov
€ 6,86*
€ 8,23
za kus
od 10 kusov
€ 6,66*
€ 7,99
za kus
od 20 kusov
€ 6,52*
€ 7,82
za kus
* Ceny s hviezdičkou sú ceny netto, bez právne platnej DPH.
Naša ponuka je orientovaná výhradne na firmy, živnostníkov a samostatne zárobkovo činné osoby.
© 1999-2018 Mercateo Slovakia s.r.o.