Kategórie
My Mercateo
Sign in / Register
Nákupný košík
 
 

Hygienický zásuvný regál, výška regálu 2700 mm, 6 políc, š x h 1025 x 685 mm, základný regál.


Množstvo:  kus  
Informácie o produkte
Hygienický zásuvný regál
Hygienický zásuvný regál
Hygienický zásuvný regál
Hygienický zásuvný regál
Výrobok č.:
     1234-967663
Výrobcovia:
     Eurokraft
Č. výrobcu:
     967663
EAN/GTIN:
     4061753031242
Hľadané pojmy:
základný regál
Základný regál
Hygienický zásuvný regál
hygienický zásuvný regál
Hygienický zásuvný regál, výška regálu 2700 mm, 6 políc, š x h 1025 x 685 mm, základný regál.

Ideálne pre laboratóriá, gastronómiu, hotelierstvo, závodné kuchyne, práčovne, kancelárie a skladové priestory. Cenovo výhodná alternatíva k regálom z ušľachtilej ocele alebo hliníka. Na skladovanie potravín a textilu - potvrdené laboratóriom Dr. Fülling, poprednou spoločnosťou pre zabezpečovanie kvality a certifikačné služby. Inovačná hygienická povrchová úprava vhodná na potraviny v čistej bielej: Regály sa dajú použiť na skladovanie suchých a vodnatých potravín, treba sa vyhnúť kontaktu s kyslými potravinami. Hygienická povrchová úprava odolná voči kondenzovanej vode bez tvorby bublín a bez straty lesku. Optimálne mechanické vlastnosti: hygienická povrchová úprava na pozinkovanom podklade, vďaka tomu odolné proti korózii. Veľmi dobré využitie priestoru. Tepelná odolnosť od -20 °C do +40 °C. Dobrá čistiaca schopnosť - ľahké odstraňovanie nečistoty a mikroorganizmov. Prestavovací raster policových úrovní 25 mm.

Tieto hygienické regály zodpovedajú svojou špeciálnou povrchovou úpravou predpisom zákonníka o potravinách a krmivách (LFGB) a nariadenia (ES) č. 1935/2004 (3) Európskeho parlamentu a Rady a môžu prísť tiež do priameho kontaktu s nebalenými, suchými a vodnatými potravinami, pokiaľ tieto potraviny neobsahujú kyseliny. Vystuženie regála V každom základnom regáli prostredníctvom priloženého diagonálneho kríža a v každom prídavnom regáli prostredníctvom priloženej diagonálnej výstuhy.

Vonkajšie rozmery Základný regál: Šírka police + 60 mm. Hĺbka police + 35 mm. Prídavný regál: Šírka police + 10 mm. Hĺbka police + 35 mm. Dôležité Keď je výška regála väčšia ako 5-násobok jeho hĺbky, regál sa musí zaistiť proti prevráteniu vhodnými upevneniami do podlahy alebo do steny (príslušenstvo).

Upevnenie do podlahy (pozinkované oceľové pätky) sú súčasťou dodávky (skrutky a hmoždinky dodá zákazník). Hodnoty nosnosti platia pri rovnomernom rozložení zaťaženia. Pri dodržaní uvedeného max. zaťaženia poľa sú možné prídavné police.
Ďalšie informácie:
Tepelná odolnosť:
-20 °C až +40 °C
Farba stojana:
čistá biela
Výška regála:
2700 mm
Vyhotovenie regála:
jednostranné
Druh regála:
základný regál
Povrch:
hygienická povrchová úprava na pozinkovanom podklade
Konštrukcia:
zásuvná
Raster prestavenia výšky políc:
25 mm
Ďalšie hľadané pojmy: eurokraft pro, 967663 49, Biele regály, Biele zásuvné regály, Biely regál, Biely zásuvný regál, Gastronomické zásuvné regály, Gastronomický zásuvný regál, Hotelové zásuvné regály, Hotelový zásuvný regál, Hygienické regály, Hygienické zásuvné regály, Hygienický regál, Laboratórne vybavenie, Laboratórne zásuvné regály, Laboratórny zásuvný regál, Potravinové regály, Potravinový regál, Regál, Regál na prezentáciu tovarov, Regál na skladovanie potravín a textílií, Regál vhodný na potraviny, Regály, Regály na prezentáciu tovarov, Regály na skladovanie potravín a textílií, Regály vhodné na potraviny, Skladové regály, Skladový regál, Veľké zásuvné kuchynské regály, Veľký zásuvný kuchynský regál, Zariadenia do veľkokuchýň, Zariadenie do veľkokuchýň, Zásuvné regály, Zásuvné regály na potraviny, Zásuvné regály pre práčovne, Zásuvný regál, Zásuvný regál na potraviny, Zásuvný regál pre práčovňu
Prehľad podmienok1
Dodacia lehota
Stav skladu
Cena
€ 565,44*
Zobraziť podrobnosti
Odporučiť výrobokOznačiť výrobok
* Ceny s hviezdičkou sú ceny netto, bez právne platnej DPH.
Naša ponuka je určená výhradne pre podniky a živnostníkov (samostatne zárobkovo činné osoby)