Kategórie
»O MercateoMy Mercateo
Sign in / Register
Nákupný košík
 
 

Bezrámová biela tabuľa LEAN WALL, smaltovaná, biela, š x v 3920 x 2216 mm, 4 panely.


Množstvo:  kus  
Informácie o produkte
Bezrámová biela tabuľa LEAN WALL
Bezrámová biela tabuľa LEAN WALL
Bezrámová biela tabuľa LEAN WALL
Bezrámová biela tabuľa LEAN WALL
Výrobok č.:
     1234-679046
Výrobcovia:
     Smit Visual Supplies
Č. výrobcu:
     15400.103
EAN/GTIN:
     8712752111256
Hľadané pojmy:
Biela tabuľa
Biela nástenná tabuľa
Biele tabule
Biele nástenné tabule
Bezrámová biela tabuľa LEAN WALL, smaltovaná, biela, š x v 3920 x 2216 mm, 4 panely.

Flexibilné riešenie pre steny, na ktoré sa nedá alebo nesmie nič priskrutkovať - táto tabuľa nepoškodzuje steny. Jednoducho oprieť o stenu alebo skriňu a rokovanie sa môže začať. Veľmi stabilná vďaka masívnemu jadru tabule, ktoré sa počas písania neohýba ani nepruží. Vysokokvalitný povrch tabule odolný proti poškriabaniu zo smaltovanej ocele, magnetický, popisovateľný a stierateľný nasucho. Niekoľko panelov možno pevne spojiť pomocou magnetických dosiek na zadnej strane (od 2 panelov v rozsahu dodávky). Tieto panely umožňujú vytvoriť až takmer 4-metrové pracovné a písacie povrchy takmer bez akýchkoľvek viditeľných spojov. Doživotná záruka na stierateľnosť smaltovaného povrchu. Ideálne pre komunikačné a mítingové priestory, tímové stretnutia, stand-up mítingy, priestory pre think-tank, školenia a workshopy. Veľká plocha na písanie podporuje tímovú spoluprácu a zabezpečuje optimálny prehľad pri projektoch.

Využíva vaša organizácia kancelárske priestory dočasne? Alebo chcete svoj priestor navrhnúť flexibilne? Existuje viacero dôvodov, prečo pracovať s bielou tabuľou, ktorá nie je trvalo pripevnená na stenu. CHAMELEON LEAN WALL je tiež dobrým riešením pre budovy s mnohými sklenenými stenami. Osobitná pozornosť bola venovaná povrchovej úprave zadnej strany tabule špeciálne pre tieto budovy. Hrubý horný a dolný okraj z gumy chránia stenu aj podlahu a zabezpečujú dobrú priľnavosť. Pre tých, ktorí potrebujú väčšiu bielu nástennú tabuľu, možno niekoľko CHAMELEON LEAN WALL pevne spojiť pomocou magnetických dosiek na zadnej strane. Vytvoríte tak veľkú tabuľu bez použitia jedinej skrutky. Stena CHAMELEON LEAN WALL vydrží zaručene do konca životnosti, takže ju možno ľahko preniesť do akejkoľvek novej budovy alebo miestnosti.

Doživotná záruka na povrch tabule (záruka na písanie a stieranie) vďaka vypáleniu smaltovanej vrstvy pri cca 800 °C. Špeciálne rozmery s presnosťou na centimetre a tabule s individuálnou potlačou podľa vašich požiadaviek dodávame na vyžiadanie.
Ďalšie informácie:
Typ produktu:
nekonečné biele tabule
Vyhotovenie:
4 panely
Povrch:
smaltovaný
Vlastnosť:
bezrámové, magnetické, popisovateľné
Šírka tabule:
980 mm
Výška tabule:
2180 mm
Farba tabule:
biela
osvedčenie:
FSC
Ďalšie hľadané pojmy: Whiteboard, Biela tabuľa na stenu, Biele tabule nástenné, Whiteboard tabuľa, Whiteboard tabule, biela nástenná tabuľa, Chameleon, 679046 49, Agile, Agilná projektová tabuľa, Agilné projektové tabule, Dizajnová tabuľa, Dizajnové tabule, Kanbanová tabuľa, Kanbanové tabule, Lean, Lean-Board, Lean-Boards, Lean manažment, Magnetická tabuľa, Magnetické tabule, Prednášková stena, Prednáškové steny, Prezentačná stena, Prezentačná tabuľa, Prezentačné steny, Prezentačné tabule, Projektový manažment, Scrum, Scrum-Board, Scrum-Boards, Smaltovaná tabuľa, Smaltované tabule, Tabuľa, Tabuľa na riešenie úloh Taskboard, Tabule, Tabule na riešenie úloh Taskboard, Tabuľka na záznamy, Tabuľky na záznamy, Trvalé
Prehľad podmienok1
Dodacia lehota
Stav skladu
Cena
€ 2 294,40*
Zobraziť podrobnosti
Odporučiť výrobokOznačiť výrobok
* Ceny s hviezdičkou sú ceny netto, bez právne platnej DPH.
Naša ponuka je určená výhradne pre podniky a živnostníkov (samostatne zárobkovo činné osoby)