Kategórie
»O MercateoMy Mercateo
Sign in / Register
Nákupný košík
 
 

Biela tabuľa CURVE, bezrámové, so zaoblenými rohmi, š x v 1180 x 880 mm.


Množstvo:  kus  
Informácie o produkte
Biela tabuľa CURVE
Biela tabuľa CURVE
Biela tabuľa CURVE
Biela tabuľa CURVE
Výrobok č.:
     1234-657619
Výrobcovia:
     Smit Visual Supplies
Č. výrobcu:
     16002.009K
EAN/GTIN:
     8712752101806
Hľadané pojmy:
Biela tabuľa
Biela nástenná tabuľa
Biele tabule
Biele nástenné tabule
Biela tabuľa CURVE, bezrámové, so zaoblenými rohmi, š x v 1180 x 880 mm.

Vysokokvalitný povrch tabule odolný proti poškriabaniu zo smaltovanej ocele, magnetický, popisovateľný a stierateľný nasucho. Elegantný dizajn so zaoblenými rohmi a čierno lakovanými okrajmi. Jednoduchá montáž so skrytým zavesením, vo formáte na výšku alebo na šírku. Ideálne do komunikačných a mítingových priestorov, priestorov určených na koncentrovanú prácu v malých skupinách (tzv. think-tank priestory), školiacich zariadení, laboratórií. Doživotná záruka na povrch tabule (záruka na písanie a stieranie).

Táto bezrámová biela tabuľa sa vyznačuje kontrastom medzi čiernymi okrajmi a zaoblenými rohmi a je elegantným priestorovým objektom. Okrem toho skrášli akúkoľvek holú stenu v kancelárii, v rokovacích priestoroch, priestoroch na koncentrovanú prácu v malých skupinách, priestoroch na workshopy a pod. Štíhla 10 mm tabuľa s pevným jadrom má vysokokvalitný magnetický povrch zo smaltovanej ocele odolný proti poškriabaniu a stierateľný nasucho. Tým sa vytvorí neporézny povrch na písanie odolný proti poškriabaniu. Na tieto biele tabule tak získate doživotnú záruku na možnosť písania a stierania. Montáž sa vykonáva pomocou skrytého systému háčikov. Háčik, ktorý je priskrutkovaný k stene, je výškovo nastaviteľný. To uľahčuje vodorovné vyrovnanie tabule.

Extrémne dlhá životnosť vďaka vypáleniu smaltovanej vrstvy pri cca 800 °C. Špeciálne rozmery s presnosťou na centimetre a tabule s individuálnou potlačou podľa vašich požiadaviek dodávame na vyžiadanie.
Ďalšie informácie:
Typ produktu:
biele tabule
Vyhotovenie:
zaoblené rohy
Povrch:
smaltovaný
Vlastnosť:
bezrámové, popisovateľné, magnetické
Farba tabule:
biela
osvedčenie:
FSC
Ďalšie hľadané pojmy: Whiteboard, Biela tabuľa na stenu, Biele tabule nástenné, Whiteboard tabuľa, Whiteboard tabule, biela nástenná tabuľa, Chameleon, 657619 49, Dizajnová tabuľa, Dizajnové tabule, Magnetická stena, Magnetická tabuľa, Magnetické steny, Magnetické tabule, Nástenná tabuľa, Nástenné tabule, Prezentačná tabuľa, Prezentačné tabule, Smaltovaná tabuľa, Smaltované tabule, Tabuľa, Tabule, Tabuľka na záznamy, Tabuľky na záznamy, Trvalé
Prehľad podmienok1
Dodacia lehota
Stav skladu
Cena
€ 239,04*
Zobraziť podrobnosti
Odporučiť výrobokOznačiť výrobok
* Ceny s hviezdičkou sú ceny netto, bez právne platnej DPH.
Naša ponuka je určená výhradne pre podniky a živnostníkov (samostatne zárobkovo činné osoby)