Kategórie
»O MercateoVitajte! Prihlásiť sa
Moje Mercateo
Nákupný košík
 
 

Skladaný respirátor FFP2 NR ,bez ventilu


Množstvo:  balík  
Informácie o produkte
Skladaný respirátor FFP2 NR
Skladaný respirátor FFP2 NR
Skladaný respirátor FFP2 NR
Výrobok č.:
     1234-572770
Výrobcovia:
     žiadne údaje
Č. výrobcu:
     572770
EAN/GTIN:
     žiadne údaje
Hľadané pojmy:
Protiprachová maska FFP2
Prachová maska FFP2
Respirátor FFP2
Protiprachové masky FFP2
Skladaný respirátor FFP2 NR, bez ventilu, biela, OJ 500 ks.

Ochrana pred škodlivými časticami ako prach, dym a menej toxickými tuhými a kvapalnými aerosólmi. Tesne priliehajúce respirátory FFP chránia používateľa aj pred mnohými vírusmi a baktériami. Znižuje šírenie aerosólov vo vydychovanom vzduchu. Filtračný výkon ≥94% podľa EN 149:2001+A1:2009. Pohodlné a komfortné pri nosení.

Z bielej netkanej high-tech textílie. Jednotná veľkosť, s dvomi elastickými náhlavnými pásmi. Tvarovateľná nosová výstuha zaručuje optimálne nasadenie a vysoký komfort nosenia. Tento respirátor je ergonomickou maskou na ochranu pred jemným prachom, ktorá dobre chráni pred zdraviu škodlivými suchými časticami a aerosólmi (napr. kovovým prachom, prachom z minerálnych vlákien, leštiacim prachom, prachom zo staveniska). Oblasť použitia pre stredné riziká, ako sú menej toxické tuhé a kvapalné aerosóly. Nedá sa použiť opakovane. EN 149:2001+A1:2009 podľa VO 2016/425/EU.

Ochranné respirátory môžu po vybalení ešte počas krátkeho času vykazovať pach podmienený výrobou. Odporúčame v tomto prípade otvoriť balenie niekoľko hodín pred použitím. V súvislosti so SARS-CoV-2: S respirátormi FFP2 a FFP3 bez výdychového ventilu môžete seba a svoje okolie chrániť pred infekciou. Rúška s výdychovým ventilom filtrujú len vdychovaný vzduch a slúžia len na vlastnú ochranu.
Ďalšie informácie:
Typ produktu:
respirátory na častice
Trieda ochrany:
FFP2
Vybavenie:
bez ventilu
Vyhotovenie:
jednorazové
Oblasť použitia:
priemysel, laboratórium, záhradníctvo a úprava terénu, vírusy
Norma:
EN 149:2001+A1:2009
Farba:
biela
Ďalšie hľadané pojmy: Prachové masky FFP2, Respirátory FFP2, FFP-2, FFP2, respirátor ffp2, Maska, Masky, Maska na ochranu pred jemným prachom, Masky na ochranu pred jemným prachom, Ochrana, Ochranná maska, Ochranné masky, Osobný ochranný pracovný prostriedok, Osobné ochranné pracovné prostriedky, Respirátor, Respirátory, Respirátor na častice, Respirátory na častice, Rúško, Rúška, Rúško na ústa, Rúška na ústa
Prehľad podmienok1
Dodacia lehota
Stav skladu
Cena
€ 373,44*
1 balík obsahuje 500 kusov (€ 0,74688* za kus)
Zobraziť podrobnosti
Odporučiť výrobokOznačiť výrobok
* Ceny s hviezdičkou sú ceny netto, bez právne platnej DPH.
Naša ponuka je orientovaná výhradne na firmy, živnostníkov a samostatne zárobkovo činné osoby.