Kategórie
»O MercateoVitajte! Prihlásiť sa
Moje Mercateo
Nákupný košík
 
 

Skladaný respirátor FFP2 NR ,bez ventilu


Množstvo:  balík  
Informácie o produkte
Skladaný respirátor FFP2 NR
Skladaný respirátor FFP2 NR
Skladaný respirátor FFP2 NR
Výrobok č.:
     1234-572769
Výrobcovia:
     žiadne údaje
Č. výrobcu:
     572769
EAN/GTIN:
     4018949426306
Hľadané pojmy:
Jednorazová filtračná polomaska
Jednorázové filtračné polomasky
Filtračná polomaska na jedno použit...
Filtračné polomasky na jedno použit...
Skladaný respirátor FFP2 NR, bez ventilu, biela, OJ 100 ks.

Ochrana pred škodlivými časticami ako prach, dym a menej toxickými tuhými a kvapalnými aerosólmi. Tesne priliehajúce respirátory FFP chránia používateľa aj pred mnohými vírusmi a baktériami. Znižuje šírenie aerosólov vo vydychovanom vzduchu. Filtračný výkon ≥94% podľa EN 149:2001+A1:2009. Pohodlné a komfortné pri nosení.

Z bielej netkanej high-tech textílie. Jednotná veľkosť, s dvomi elastickými náhlavnými pásmi. Tvarovateľná nosová výstuha zaručuje optimálne nasadenie a vysoký komfort nosenia. Tento respirátor je ergonomickou maskou na ochranu pred jemným prachom, ktorá dobre chráni pred zdraviu škodlivými suchými časticami a aerosólmi (napr. kovovým prachom, prachom z minerálnych vlákien, leštiacim prachom, prachom zo staveniska). Oblasť použitia pre stredné riziká, ako sú menej toxické tuhé a kvapalné aerosóly. Nedá sa použiť opakovane. EN 149:2001+A1:2009 podľa VO 2016/425/EU.

Ochranné respirátory môžu po vybalení ešte počas krátkeho času vykazovať pach podmienený výrobou. Odporúčame v tomto prípade otvoriť balenie niekoľko hodín pred použitím. V súvislosti so SARS-CoV-2: S respirátormi FFP2 a FFP3 bez výdychového ventilu môžete seba a svoje okolie chrániť pred infekciou. Rúška s výdychovým ventilom filtrujú len vdychovaný vzduch a slúžia len na vlastnú ochranu.
Ďalšie informácie:
Typ produktu:
respirátory na častice
Trieda ochrany:
FFP2
Vybavenie:
bez ventilu
Vyhotovenie:
jednorazové
Oblasť použitia:
priemysel, laboratórium, záhradníctvo a úprava terénu, vírusy
Norma:
EN 149:2001+A1:2009
Farba:
biela
Ďalšie hľadané pojmy: Filtračná maska proti jemnému prachu, Filtračné masky proti jemnému prachu, Maska proti jemnému prachu, Respirátor proti jemnému prachu, Masky proti jemnému prachu, Respirátory proti jemnému prachu, Filtračná polomaska, Filtračné polomasky, Filtračná polomaska proti časticiam, Filtračné polomasky proti časticiam, Protiprachová maska, Protiprachové masky, Protiprachová maska FFP2, Prachová maska FFP2, Respirátor FFP2, Protiprachové masky FFP2, Prachové masky FFP2, Respirátory FFP2, FFP-2, FFP2, jednorazová filtračná polomaska, Maska, Masky, Maska na ochranu pred jemným prachom, Masky na ochranu pred jemným prachom, Ochrana, Ochranná maska, Ochranné masky, Osobný ochranný pracovný prostriedok, Osobné ochranné pracovné prostriedky, Respirátor, Respirátory, Respirátor na častice, Respirátory na častice, Rúško, Rúška, Rúško na ústa, Rúška na ústa
Prehľad podmienok1
Dodacia lehota
Stav skladu
Cena
€ 86,31*
1 balík obsahuje 100 kusov (€ 0,8631* za kus)
Zobraziť podrobnosti
Odporučiť výrobokOznačiť výrobok
* Ceny s hviezdičkou sú ceny netto, bez právne platnej DPH.
Naša ponuka je orientovaná výhradne na firmy, živnostníkov a samostatne zárobkovo činné osoby.