Kategórie
»O MercateoVitajte! Prihlásiť sa
Moje Mercateo
Nákupný košík
 
 

Skladovacia a prepravná nádoba na akumulátory z PE ,model S, plniaca hmotnosť 300 kg


Množstvo:  kusov  
Informácie o produkte
Skladovacia a prepravná nádoba na akumulátory z PE
Skladovacia a prepravná nádoba na akumulátory z PE
Skladovacia a prepravná nádoba na akumulátory z PE
Výrobok č.:
     1234-570221
Výrobcovia:
     CEMO
Č. výrobcu:
     570221
EAN/GTIN:
     žiadne údaje
Hľadané pojmy:
stohovanie kontajner
Skladovacia a prepravná nádoba na akumulátory z PE, model S, plniaca hmotnosť 300 kg, š x h x v 1200 x 800 x 400 mm, od 3 ks.

Na zhromažďovanie a prepravovanie lítiových batérií a akumulátorov na recykláciu a likvidovanie. Skladovací a prepravný systém schválený UN na pevný nebezpečný odpad (klasifikovaný v obalovej skupine II a III). S vekom a upínacím pásom - stohovateľné a bezpečné pri preprave. Z húževnatého, nárazuvzdorného plastového polyetylénu (PEHD).

Plastové zberné nádoby ako optimálny skladovací a prepravný systém pre lítiové batérie, resp. akumulátory na recykláciu a likvidovanie . Certifikácia UN: UN 4H2 / Y450 / S / * / H / ** Obalová skupina: VG2 Kódovanie UN: Y Pokyny na balenie podľa ADR: P903, P908, P909, P910 Na prepravu zodpovedajúcu ADR sa musia dodržiavať pokyny na balenie. Vonkajšie rozmery: š x h x v 1200 x 800 x 400 mm. Vnútorné rozmery: š x h x v 1115 x 715 x 245 mm. Upozornenie: Ako minimálne vybavenie odporúčame pre každú skladovaciu a prepravnú nádobu na akumulátory z PE 195 litrov/300 kg nasledujúce príslušenstvo : 2 x vrece s materiálom vermikulit 50 l ako tlmiaci/plniaci materiál alebo 2 x granulát expandovaného skla vo vreci 55 l ako protipožiarny/hasiaci prostriedok a 1 vkladacie plastové vrece 195 l na vystlanie, resp. ochranu nádoby, ako aj podľa potreby plastové vrece na samostatný akumulátor 500 x 400 mm. Príslušenstvo objednajte súčasne.

Z dôvodov protipožiarnej ochrany používajte iba s vhodným materiálom na tlmenie nárazov (napr. vermikulit alebo expandovaný sklenený granulát). Umiestnenie vo vnútorných priestoroch a zastrešených vonkajších priestoroch chránených proti dažďu.
Ďalšie informácie:
Objem:
195 l
Dĺžka:
1200 mm
Šírka:
800 mm
Výška:
400 mm
Hmotnosť:
40 kg
Farba:
šedá
Ďalšie hľadané pojmy: CEMO, Box, Boxy, Manipulácia s akumulátormi, Manipulácia s batériami, Manipulácia s lítium-iónovými akumulátormi, Nádoba, Nádoby, Nádoba na nebezpečné látky, Nádoby na nebezpečné látky, Prepravná nádoba, Prepravné nádoby, Prepravná nádoba na akumulátory, Prepravné nádoby na akumulátory, Prepravná nádoba na batérie, Prepravné nádoby na batérie, Prepravná nádoba na lítium-iónové akumulátory, Prepravné nádoby na lítium-iónové akumulátory, Skladovacia nádoba, Skladovacie nádoby, Skladovacia nádoba na akumulátory, Skladovacie nádoby na akumulátory, Skladovacia nádoba na batérie, Skladovacie nádoby na batérie, Skladovacia nádoba na lítium-iónové akumulátory, Skladovacie nádoby na lítium-iónové akumulátory, Skladovanie nebezpečných látok, Skladovania nebezpečných látok, Stohovacia nádoba, Stohovacie nádoby, Zberná nádoba, Zberné nádoby, Zberná nádoba na batérie, Zberné nádoby na batérie
Prehľad podmienok1
Dodacia lehota
Stav skladu
Cena
€ 325,44*
  
Cena platí od 3 kusov
Minimálne objednávacie množstvo: 3 kusov
Zobraziť podrobnosti
Odporučiť výrobokOznačiť výrobok
* Ceny s hviezdičkou sú ceny netto, bez právne platnej DPH.
Naša ponuka je orientovaná výhradne na firmy, živnostníkov a samostatne zárobkovo činné osoby.