Kategórie
My Mercateo
Sign in / Register
Nákupný košík
 
 

Zásuvkový kontajner s kolieskami, v x š 520 x 800 mm, 1 zásuvka na materiál, 1 závesná registratúra, čistá biela / strieborná / čistá biela.


Množstvo:  kus  
Informácie o produkte
Zásuvkový kontajner s kolieskami
Zásuvkový kontajner s kolieskami
Zásuvkový kontajner s kolieskami
Výrobok č.:
     1234-120427
Výrobcovia:
     Mauser
Č. výrobcu:
     791011D1
EAN/GTIN:
     4250633325834
Hľadané pojmy:
Zásuvka do kontajnera
Zásuvky do kontajnerov
Registračné skrine
Závesná registratúra
Zásuvkový kontajner s kolieskami, v x š 520 x 800 mm, 1 zásuvka na materiál, 1 závesná registratúra, čistá biela / strieborná / čistá biela.

Kvalitné zásuvkové vedenie so samočinným vťahovaním a tlmením. Všetky vyhotovenia so zásuvkou na pomôcky. Zásuvky na materiál vysúvateľné na 75%, závesné registratúry vysúvateľné na 100%.

Zásuvky s úchytnými drážkami na obidvoch stranách a uzavretým dnom. Kvalitné vedenia so samočinným vťahovaním a tlmením. Zaistenie proti vytiahnutiu a otočný cylindrický zámok, zamykateľný rôznymi kľúčmi. Pevný, zváraný korpus z oceľového plechu s kvalitným vypaľovacím lakom. Oceľová krycia doska 10 mm. 1 zásuvka na materiál, 1 závesná registratúra, malá zásuvka s čiastočným výsuvom, veľká zásuvka s plným výsuvom.

Dodávka v zmontovanom stave.
Ďalšie informácie:
Výška:
520 mm
Šírka:
417 mm
Hĺbka:
800 mm
Zásuvka na pomôcky:
áno
Počet zásuviek pre závesnú registratúru:
1 ks
Výsuv závesnej registratúry:
plný výsuv
Vnútorné rozmery závesnej registratúry v x š x h:
280x330x685 mm
Počet zásuviek na materiál:
1 ks
Ďalšie hľadané pojmy: Registratúra na závesné dosky, Skriňa na závesné registratúry, Závesné registratúry, Registratúry na závesné dosky, Skrine pre závesné registratúry, Pojazdný kancelársky kontajner, Pojazdné kancelárske kontajnery, Pojazdný kontajner, Pojazdné kontajnery, Kontajner na kolieskach, Kontajnery na kolieskach, Pojazdný kontajnerový systém, Pojazdné kontajnerové systémy, Stacionárny kontajner, Stacionárne kontajnery, Prístavný kontajner, Prístavné kontajnery, Pojazdný kontajner pod písací stôl, Pojazdné kontajnery pod písacie stoly, Kancelársky kontajner, Kancelárske kontajnery, Stojaci kontajner, Stojaci kontajnery, Kontajner stojaci, Kontajnery stojace, závesná registratúra, mauser, 120427 49, Kancelárske zariadenia, Kancelárske zariadenie, Oceľové kontajnery, Oceľový kontajner, Pojazdné kontajnery pre kancelárie, Pojazdný kontajner pre kancelárie, Príručný nábytok, Samostatné vťahovania, Samostatné vťahovanie, Tlmenia, Tlmenie, Zásuvkové kontajnery, Zásuvkové prvky, Zásuvkový kontajner, Zásuvkový prvok
Prehľad podmienok1
Dodacia lehota
Stav skladu
Cena
€ 484,80*
Zobraziť podrobnosti
Odporučiť výrobokOznačiť výrobok
* Ceny s hviezdičkou sú ceny netto, bez právne platnej DPH.
Naša ponuka je určená výhradne pre podniky a živnostníkov (samostatne zárobkovo činné osoby)