Kategórie
»O MercateoVitajte! Prihlásiť sa
Moje Mercateo
Nákupný košík
 
 
 >  >  > Média konvertor

  Média konvertor kúpiť v Mercateo on-line (340 ponúk v 4 405 745 výrobkoch)

Nasledujúce filtre pomôžu upresniť zoznam výrobkov pre hľadanie „Média konvertor“ podľa Vašich požiadaviek:
Filtrovať: Cena oddo  Slovo 
Prehľad

"Média konvertor"

Nadradené pojmy
Zobrazenie
☐
☐
☐
☐
Obrázok
Objednať
Allied Telesis AT-CM301 Interný Ethernet 100megabit za sekundu sieťová karta (1 ponuka) 
This media and rate converter line card features a 10/100TX twisted pair port and a 100FX optical port. The twisted pair has an RJ-45 connector and a maximum operating distance of 100 meters (328 f...
Allied Telesis
AT-CM301
od € 277,32*
za kus
 
 kus
Allied Telesis 100TX to 100FX (SC) media converter konvertor sieťovej kabeláže 100 megabit za sekundu 1310 nm (1 ponuka) 
Our media converters allow you to connect disparate cabletypes in your network. Media conversion offers you the ability to: -Extend network distances by adding fiber only where it is needed. -Add n...
Allied Telesis
AT-MC103XL-20
od € 111,55*
za kus
 
 kus
QNAP TVS-1282T3 Ethernet / LAN pripojenie Tower Čierna NAS (3 ponuky) 
Exclusively providing a Thunderbolt™/NAS/iSCSI SAN triple solution, the TVS-1282T3 features four Thunderbolt™ 3 ports to enable seamless collaboration between up to four Mac® and Windows® devices. ...
QNAP
TVS-1282T3-I5-16G
od € 2 715,56*
za kus
 
 kus
StarTech.com ET91000SM10 konvertor sieťovej kabeláže 2000 megabit za sekundu 1310 nm Jednomódové Čierna (1 ponuka) 
This Gigabit Ethernet to fiber media converter is a cost-effective way to extend your network, or extend the distance between two devices by up to 10 km (6.2 mi.). Fiber network connections provide...
StarTech.com
ET91000SM10
€ 268,40*
za kus
 
 kus
QNAP TVS-882ST3 Ethernet / LAN pripojenie Tower Čierna NAS (1 ponuka) 
8-bay 2.5-inch Thunderbolt™ 3 NAS with 10GbE connectivity The TVS-882ST3 is powered by a 6th Generation Intel® Core™ quad-core processor with AES-NI accelerated encryption, 10GbE connectivity, USB ...
QNAP
TVS-882ST3-I5-8G
€ 2 086,75*
za kus
 
 kus
Allied Telesis 100TX to 100FX (SC) standalone media converter 100megabit za sekundu konvertor sieťovej kabeláže (3 ponuky) 
Fibre connections The Allied Telesyn range of Fast Ethernet Media converters provides a complete family of conversion devices, allowing users to extend the size of UTP networks with the use of fibr...
Allied Telesis
AT-MC102XL
od € 66,49*
za kus
 
 kus
QNAP TVS-1282T3 Ethernet / LAN pripojenie tower Čierna NAS (3 ponuky) 
Exclusively providing a Thunderbolt™/NAS/iSCSI SAN triple solution, the TVS-1282T3 features four Thunderbolt™ 3 ports to enable seamless collaboration between up to four Mac® and Windows® devices. ...
QNAP
TVS-1282T3-I7-32G
od € 3 212,46*
za kus
 
 kus
StarTech.com ET91000SM20 konvertor sieťovej kabeláže 2000 megabit za sekundu 1310 nm Jednomódové Čierna (1 ponuka) 
This Gigabit Ethernet to fiber media converter is a cost-effective way to extend your network, or extend the distance between two devices by up to 20 km (12.4 mi.). Fiber network connections provid...
StarTech.com
ET91000SM20
€ 252,60*
za kus
 
 kus
D-Link Chassi 16slot Media conv 19" počítačová skrinka (4 ponuky) 
This 16-slot chassis can hold up to 16 media converters. The chassis provides 19-inch standard rack-mount housing for the media converters, the power necessary for the media converters, plus option...
D-Link
DMC-1000
od € 299,41*
za kus
 
 kus
Allied Telesis 12 channel 10/100TX Fast Ethernet to 100FX (LC) SMF module, 15km 100megabit za sekundu konvertor sieťovej kabeláže (2 ponuky) 
Allied Telesis AT MCF2012LC Multi-channel Media Converter - Medienkonverter - 12 Anschlüsse - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / LC-Monomode - Plug-in-Modul - bis zu 15 km - 1310 nm.
Allied Telesis
AT-MCF2012LC/1
od € 2 035,97*
za kus
 
 kus
QNAP TVS-1282T3 Ethernet / LAN pripojenie tower Čierna NAS (3 ponuky) 
Exclusively providing a Thunderbolt™/NAS/iSCSI SAN triple solution, the TVS-1282T3 features four Thunderbolt™ 3 ports to enable seamless collaboration between up to four Mac® and Windows® devices. ...
QNAP
TVS-1282T3-I7-64G
od € 3 480,22*
za kus
 
 kus
Ethernetový převodník Ethernet na Média s vláknem dosah 2km 125Mbit/s, 100 → 240 V AC RS PRO (1 ponuka) 
Konektor A = Ethernet Konektor B = Média s vláknem Počet konektorů B = 1 x 9 Rychlost přenosu = 125Mbit/s Délka přenosu = 2km Montáž = Povrch Rozměry = 135 x 73.4 x 23mm Hmotnost = 140g Hloubka = 7...
RS Pro
GT1FMC-10/100i-AC
€ 182,07*
za kus
 
 kus
TP-LINK 14-Slot Rackmount Media Converter Chassis 2U sieťová skriňa (7 ponuky) 
The TL-MC1400 14-Slot Rack-mount Chassis is specially designed to accommodate 14 TP-LINKs Media Converters for central power supply, saving space and power cables. Continuous operation is of great ...
TP-Link
TL-MC1400
od € 154,38*
za kus
 
 kus
Allied Telesis AT-MCR12 Media Conversion Rack-mount Chassis konvertor sieťovej kabeláže (1 ponuka) 
Media Converter Flexibility Supporting up to 12 Allied Telesis media converters, the AT-MCR12 enables network managers to use the MC1x family (10Mbps) or MC10x family (100Mbps) media converters in ...
Allied Telesis
AT-MCR12
od € 307,79*
za kus
 
 kus
D-Link DMC-515SC Media Converters konvertor sieťovej kabeláže (4 ponuky) 
These converters convert 10/100Mbps 10BASE-T/100BASE-TX Fast Ethernet twisted-pair signals to 100BASE-FX Fast Ethernet single-mode fiber signals. Maximum fiber cable distance is 15 - 60 km. 1 RJ-45...
D-Link
DMC-515SC/E
od € 113,75*
za kus
 
 kus
D-Link DMC-810SC Media Converters konvertor sieťovej kabeláže (4 ponuky) 
DMC-810SC Media Converter: This converter converts 1000BASE-T Gigabit twisted-pair signals to 1000BASE-LX Gigabit single-mode fiber signals. Maximum fiber cable distance is 10km. 1 RJ-45 port and 1...
D-Link
DMC-810SC/E
od € 263,40*
za kus
 
 kus
Digitus Media Converter RJ45 to RJ11, Incl. PSU VDSL compatible, Up to 3km (2 ponuky) 
DIGITUS Media Converter RJ45 to RJ11, Incl. PSU VDSL compatible, Up to 3km The perfect converter solution for telephone lines Package Content l Media Converter l Quick installation guide l Power Su...
DIGITUS
DN-82040
od € 117,02*
za kus
 
 kus
Digitus RJ45 / SC konvertor sieťovej kabeláže 100 megabit za sekundu 1550 nm Jednomódové Čierna (2 ponuky) 
The perfect converter solution for various fiber media DIGITUS Media Converter, Singlemode, BiDi, WDM, 10/100Base-TX to 100Base-FX, Tx1550nm / Rx1310nm SC connector, Up to 20km The Media Converters...
DIGITUS
DN-82023
od € 20,84*
za kus
 
 kus
DIGITUS Media Converter, SFP, 1000Base-T to SFP Open Slot, Incl. PSU Without SFP Module (1 ponuka) 
Optický konvertor 1000Base-T na SFP modul , lze použít samostatně nebo je možné přikoupit rackové šasi. 1000Base-T to SFP Module Media Converter Transforms wire based network media to fiber optic H...
DIGITUS
DN-82131
od € 27,11*
za kus
 
 kus
QNAP TVS-882ST3 Ethernet / LAN pripojenie Tower Čierna NAS (1 ponuka) 
8-bay 2.5-inch Thunderbolt™ 3 NAS with 10GbE connectivity The TVS-882ST3 is powered by a 6th Generation Intel® Core™ quad-core processor with AES-NI accelerated encryption, 10GbE connectivity, USB ...
QNAP
TVS-882ST3-I7-8G
€ 2 272,03*
za kus
 
 kus
QNAP TVS-882ST3 Ethernet / LAN pripojenie Tower Čierna NAS (3 ponuky) 
8-bay 2.5-inch Thunderbolt™ 3 NAS with 10GbE connectivity The TVS-882ST3 is powered by a 6th Generation Intel® Core™ quad-core processor with AES-NI accelerated encryption, 10GbE connectivity, USB ...
QNAP
TVS-882ST3-I7-16G
od € 2 444,27*
za kus
 
 kus
TP-LINK 10/100Mbps Single-mode Media Converter konvertor sieťovej kabeláže 1310 nm (7 ponuky) 
Complies with 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX standards. Provides switch configuration of Half-Duplex / Full-Duplex transfer mode for FX port. Extends fiber distance up to 20-60km\n\nThe MC110CS i...
TP-Link
MC110CS
od € 21,05*
za kus
 
 kus
TP-LINK TX432 sieťová karta Interný Vlákno 10000 megabit za sekundu (7 ponuky) 
What This Product Does 10-Gigabit 2-Port SFP+ Module TX432 is an interface card providing two 10G SFP+ ports. It is applicable to multiple TP-LINK switch models/SFP+ transceivers/SFP+ cables.
TP-Link
TX432
od € 176,40*
za kus
 
 kus
Siemens
6AT8000-1EB00-3XA0
€ 3 047,23*
za kus
 
 kus
Asustor AS3202T úložný server Ethernet / LAN pripojenie Čierna NAS (2 ponuky) 
Equipped with an Intel Celeron quad-core processor AS3202T is powered by Intel Celeron quad-core processor, equipped with 2GB of dual-channel memory, and feature read speeds of over 112 MB/s and wr...
Asus
AS3202T
od € 233,24*
za kus
 
 kus
žiadne údaje
DMC-300SC/E
od € 64,85*
za kus
 
 kus
DeLOCK 86215 100megabit za sekundu 1310nm Jednomódové Čierna konvertor sieťovej kabeláže (1 ponuka) 
This Delock Fast Ethernet Media Converter can be used to expand your network by an optical fiber interface. Package content - Media Converter - Power supply - User manual
Delock
86215
od € 28,27*
za kus
 
 kus
QNAP TS-251B Ethernet / LAN pripojenie tower Biela NAS (7 ponuky) 
The TS-251B combines secure data storage and multimedia entertainment into one device. Featuring a PCIe slot, the TS-251B is QNAP’s first home/SOHO NAS that allows you to flexibly extend its functi...
QNAP
TS-251B-2G
od € 240,73*
za kus
 
 kus
QNAP TVS-1582TU Ethernet / LAN pripojenie Rack (2U) Čierna NAS (3 ponuky) 
Exclusively providing a Thunderbolt™/NAS/iSCSI SAN triple solution, the TVS-1582TU offers four high-bandwidth Thunderbolt™ 3 ports for optimizing 4K video transfer and online editing. It is a perfe...
QNAP
TVS-1582TU-I5-16G
od € 4 380,87*
za kus
 
 kus
Ethernet over Coax Converter/Range Ext. (1 ponuka) 
Ethernet Over Coax Adapters with PoE/PoC, Microchip. Microchip ‘s Ethernet over coax media adapter allows 100Base-T standard-definition and high-definition megapixel IP cameras to use coax cabling ...
Microchip Technology
EQCO-FASTECOAX7501.2
od € 114,43*
za kus
 
 kus
Asustor AS3102T v2 Ethernet / LAN pripojenie Čierna NAS (1 ponuka) 
A Powerful and Economical Intel Dual-Core NAS Upgrade to 2 Gigabit network ports, doubling transmission performance AS3102T v2 is upgraded to be equipped with two Gigabit network ports, allowing to...
Asus
AS3102TV2
od € 187,76*
za balík
 
 balík
6ES7193-6AG20-0AA0 - SIMATIC BUSADAPTER BA LC/RJ45, MEDIA CONVERTER FO - CU 1 X (1 ponuka) 
SIMATIC BUSADAPTER BA LC/RJ45, MEDIA CONVERTER FO - CU 1 X LC GLASS-FO-SOCKET AND, 1 X RJ45 SOCKET FOR PROFINET, Herstellercode: 6ES7193-6AG20-0AA0
Siemens
6ES7193-6AG20-0AA0
od € 277,10*
za kus
 
 kus
Asustor™ AS3204T 4x HDD NAS Intel Celeron 1.6GHz Quad Core 2GB DDR3L ,HDMI (2 ponuky) 
AS3204T Úložište pro multimediální zábavu s výkonným procesorem AS3204T úložište s ctyrjádrovým procesorem poskytuje domácím uživatelum skvelou multimediální zábavu s maximální efektivností nákladu...
Asus
AS3204T
od € 344,59*
za kus
 
 kus
Asustor AS3102T NAS Ethernet / LAN pripojenie Čierna (2 ponuky) 
A Powerful and Economical NAS Featuring 4K Multimedia Playback and Hardware Encryption A powerful built-in Intel dual-core processor allows the AS3102T to provide smooth 4K ultra high definition mu...
Asus
90IX00M1-BW3S10
od € 172,73*
za kus
 
 kus
TP-Link
MC111CS
od € 24,98*
za kus
 
 kus
DeLOCK 86440 1000megabit za sekundu SFP modul transcieveru (2 ponuky) 
This Delock Gigabit Ethernet Media Converter can be used to expand your network by an optical fiber interface. In the SFP slot, an optional 100 Mb/s or 1 Gb/s SFP module can be used. The compact di...
Delock
86440
od € 51,77*
za kus
 
 kus
QNAP TS-251B Ethernet / LAN pripojenie tower Biela NAS (6 ponuky) 
The TS-251B combines secure data storage and multimedia entertainment into one device. Featuring a PCIe slot, the TS-251B is QNAP’s first home/SOHO NAS that allows you to flexibly extend its functi...
QNAP
TS-251B-4G
od € 297,05*
za kus
 
 kus
QNAP TVS-1582TU Ethernet / LAN pripojenie Rack (2U) Čierna NAS (3 ponuky) 
Exclusively providing a Thunderbolt™/NAS/iSCSI SAN triple solution, the TVS-1582TU offers four high-bandwidth Thunderbolt™ 3 ports for optimizing 4K video transfer and online editing. It is a perfe...
QNAP
TVS-1582TU-I7-32G
od € 4 938,73*
za kus
 
 kus
2702397 - Gigabit SFP module for transmission up to 2 km with a wavelength of 1310 nm, FL SFP SX2 (2 ponuky) 
Gigabit SFP module for transmission up to 2 km with a wavelength of 1310 nm, FL SFP SX2, Manufacturercode: 2702397
Phoenix
2702397
od € 214,27*
za kus
 
 kus
Allied Telesis 10/100TX to 100FX (SC) single-mode fiber standalone media & rate converter konvertor sieťovej kabeláže 100 megabit za sekundu 1550 nm (1 ponuka) 
AT-FS200 Series Fast Ethernet bridging media converters are two port, unmanaged and standalone. They convert copper to fiber media, enabling both ports to operate at the same or at different speeds...
Allied Telesis
AT-FS238B/1-20
od € 18,20*
za kus
 
 kus
6ES7193-6AG40-0AA0 - SIMATIC BUSADAPTER BA LC/FC, MEDIA CONVERTER FO - CU 1 X LC (1 ponuka) 
SIMATIC BUSADAPTER BA LC/FC, MEDIA CONVERTER FO - CU 1 X LC GLASS-FO-SOCKET AND, 1 X FASTCONNECT (FC) SOCKET FOR PROFINET, Herstellercode: 6ES7193-6AG40-0AA0
Siemens
6ES7193-6AG40-0AA0
od € 290,30*
za kus
 
 kus
QNAP TS-328 úložný server Ethernet / LAN pripojenie desktop Biela NAS (7 ponuky) 
30% of QNAP users choose to build RAID 5 array for their NAS for higher data protection, better system performance and more available storage space. The TS-328 is QNAP’s first 3-bay NAS, allowing y...
QNAP
TS-328
od € 187,66*
za kus
 
 kus
QNAP TS-253Be-2G Turbo NAS server, 1,5 GHz QC/2GB/2xHDD/SSD/2xGL/2xHDMI/USB 3.0/R0,1/iSCSI (6 ponuky) 
Technická podpora na tel. 800 118 629 HDD compatibility list naleznete na https://www.qnap.com/i/cz/product_x_grade/ Model TS-253Be má stylový design, který se snadno umístí do prostředí kanceláře ...
QNAP
UQ208
od € 320,84*
za kus
 
 kus
TP-LINK 10/100Mbps WDM konvertor sieťovej kabeláže (6 ponuky) 
Complies with 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX standards. Adopts WDM technology, transmitting and receiving data on one single fiber. \n\nThe MC112CS is a media converter designed to convert 100BAS...
TP-Link
MC112CS
od € 25,04*
za kus
 
 kus
Digitus DN-82121-1 konvertor sieťovej kabeláže 1000 megabit za sekundu 1310 nm Jednomódové Čierna (1 ponuka) 
10/100/1000Base-TX to 1000Base-LX Singlemode Dual Fiber Distance up to 10km SC jack/RJ45 jack Transforms wire based network media to fiber optic High quality and excellent reliability Auto MDI/MDI-...
DIGITUS
DN-82121-1
od € 59,94*
za kus
 
 kus
QNAP TVS-951X Ethernet / LAN pripojenie Tower Čierna NAS (3 ponuky) 
The TVS-951X is powered by a 7th-generation Intel® Celeron® 3865U low-power dual-core processor, with 2GB/8GB DDR4 dual-channel memory (up to 32GB) and features a hybrid drive bay design (including...
QNAP
TVS-951X-2G
od € 679,96*
za kus
 
 kus
Ethernetový převodník médií pro Průmyslový Ethernet Phoenix Contact (2 ponuky) 
Pro použití s = Průmyslový Ethernet FL SFP Media Modules. Professional range of media modules from Phoenix Contact. These media modules are for transmission up to 2, 10 ; 20 km and have a wavelengt...
Phoenix Contact
2702439
od € 852,62*
za kus
 
 kus
6ES7193-6AP20-0AA0 - SIMATIC ET 200SP, BUSADAPTER BA SCRJ/RJ45, MEDIA CONVERTER (1 ponuka) 
SIMATIC ET 200SP, BUSADAPTER BA SCRJ/RJ45, MEDIA CONVERTER FO - CU 1 X SCRJ FO-SOCKET AND, 1 X RJ45 SOCKET FOR PROFINET, Manufacturer-ID: 6ES7193-6AP20-0AA0
Siemens
6ES7193-6AP20-0AA0
od € 276,60*
za kus
 
 kus
QNAP TS-453BT3 Ethernet / LAN pripojenie Tower Čierna NAS (5 ponuky) 
Featuring dual Thunderbolt 3 ports, coupled with M.2 SSD caching and 10GBASE-T connectivity, the TS-453BT3 provides an ideal environment for professional collaborative media editing and high-speed ...
QNAP
TS-453BT3-8G
od € 920,00*
za kus
 
 kus
1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Conv (3 ponuky) 
1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Converter * UTP to Multimode Fiber Media Converter * SC Fiber connector * Includes Power Supply for standalone use
D-Link
DMC-700SC/E
od € 126,12*
za kus
 
 kus
QNAP TS-253BE Ethernet / LAN pripojenie Čierna NAS (6 ponuky) 
The TS-253Be features a simple physical design that can easily fit into office and home environments. It provides a PCIe port that can boost its functionality: a QNAP QM2 expansion card can be inst...
QNAP
TS-253BE-4G
od € 386,15*
za kus
 
 kus
DeLOCK 86442 modul transcieveru 1000 megabit za sekundu Optické 850 nm (2 ponuky) 
This Delock Gigabit Ethernet Media Converter can be used to expand your network by an optical fiber interface. The compact dimensions allow a space-saving installation.
Delock
86442
od € 76,33*
za kus
 
 kus
QNAP TVS-951X Ethernet / LAN pripojenie tower Čierna NAS (2 ponuky) 
The TVS-951X is powered by a 7th-generation Intel® Celeron® 3865U low-power dual-core processor, with 2GB/8GB DDR4 dual-channel memory (up to 32GB) and features a hybrid drive bay design (including...
QNAP
TVS-951X-8G
od € 824,56*
za kus
 
 kus
Ethernetový převodník médií pro Průmyslový Ethernet Phoenix Contact (2 ponuky) 
Pro použití s = Průmyslový Ethernet FL SFP Media Modules. Professional range of media modules from Phoenix Contact. These media modules are for transmission up to 2, 10 ; 20 km and have a wavelengt...
Phoenix Contact
2702442
od € 1 018,62*
za kus
 
 kus
QNAP TS-473 Ethernet / LAN pripojenie tower Čierna NAS (3 ponuky) 
The TS-473 is powered by a high-performance and energy-efficient AMD R-Series CPU and provides two PCIe slots for greater functionality. You can install a QNAP QM2 expansion card to add M.2 SSD cac...
QNAP
TS-473-8G-US
od € 700,93*
za kus
 
 kus
Allied Telesis AT MC104XL - Vysílač - 100Mb LAN - 100Base-FX - SC několik režimů / jednoduchý režim SC - až 15 km (2 ponuky) 
Allied Telesis AT MC104XL - Vysílač - 100Mb LAN - 100Base-FX - SC několik režimů / jednoduchý režim SC - až 15 km
Allied Telesis
AT-MC104XL
od € 132,58*
za kus
 
 kus
6ES7193-6AP40-0AA0 - SIMATIC ET 200SP, BUSADAPTER BA SCRJ/FC, MEDIA CONVERTER FO (1 ponuka) 
SIMATIC ET 200SP, BUSADAPTER BA SCRJ/FC, MEDIA CONVERTER FO - CU 1 X SCRJ FO-SOCKET AND, 1 X FASTCONNECT (FC) SOCKET FOR PROFINET, Manufacturer-ID: 6ES7193-6AP40-0AA0
Siemens
6ES7193-6AP40-0AA0
od € 289,97*
za kus
 
 kus
QNAP TS-873 NAS Tower Ethernet / LAN pripojenie Čierna (5 ponuky) 
The TS-873 is powered by a high-performance and energy-efficient AMD R-Series CPU and provides two PCIe slots for greater functionality. You can install a QNAP QM2 expansion card to add M.2 SSD cac...
QNAP
TS-873-8G-US
od € 891,60*
za kus
 
 kus
Allied Telesis AT-MCF2032SP konvertor sieťovej kabeláže 1000 megabit za sekundu (3 ponuky) 
Allied Telesis AT MCF2032SP - Medienkonverter - 12 Anschlüsse - 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T - RJ-45 / SFP (mini-GBIC) - Plug-in-Modul.
Allied Telesis
AT-MCF2032SP
od € 1 214,37*
za kus
 
 kus
DIGITUS
DN-82130
od € 27,06*
za kus
 
 kus
StarTech.com ET91000SC2 konvertor sieťovej kabeláže 2000 megabit za sekundu 850 nm Viacmódové Čierna (1 ponuka) 
Convert and extend a Gigabit Ethernet connection up to 550 m / 1804 ft over Multi Mode SC fiber The ET91000SC2 1000 Mbps Gigabit Multimode Fiber Media Converter (SC, 550m) lets you extend a Gigabit...
StarTech.com
ET91000SC2
€ 152,42*
za kus
 
 kus
QNAP TS-473 NAS Tower Ethernet / LAN pripojenie Čierna (4 ponuky) 
The TS-473 is powered by a high-performance and energy-efficient AMD R-Series CPU and provides two PCIe slots for greater functionality. You can install a QNAP QM2 expansion card to add M.2 SSD cac...
QNAP
TS-473-4G-US
od € 586,70*
za kus
 
 kus
6GK5101-1BB00-2AA3 - SCALANCE X101-1, IE MEDIA CONVERTER UNMANAGED 1 X 10/100MBI (2 ponuky) 
SCALANCE X101-1, IE MEDIA CONVERTER UNMANAGED 1 X 10/100MBIT/S RJ45 PORT, 1 X 100MBIT/S MULTIMODE BFOC, LED DIAGNOSIS, FAULT SIGNAL. CONTACT WITH SET BUTTON, REDUNDANT POWER SUPPLY, PROFINET COMPLI...
Siemens
6GK5101-1BB00-2AA3
od € 302,23*
za kus
 
 kus
QNAP TS-873 Ethernet / LAN pripojenie Tower Čierna NAS (3 ponuky) 
The TS-873 is powered by a high-performance and energy-efficient AMD R-Series CPU and provides two PCIe slots for greater functionality. You can install a QNAP QM2 expansion card to add M.2 SSD cac...
QNAP
TS-873-4G
od € 793,93*
za kus
 
 kus
Allied Telesis 10/100TX PoE 100FX SC AT-PC232/POE (1 ponuka) 
Společnost Allied Telesis, člen skupiny Allied Telesis Group, byla založena v roce 1987. Allied Telesis je světový poskytovatel bezpečných Ethernet/IP přístupových řešení a přední dodavatel IP Trip...
Allied Telesis
AT-PC232/POE-50
od € 260,72*
za kus
 
 kus
ASSMANN Electronic DN-82022 konvertor sieťovej kabeláže 1550 nm Jednomódové Čierna (2 ponuky) 
The perfect converter solution for various fiber media The Media Converters from DIGITUS are the ideal solution for the migration of Copper and Fiber Network Signals. From now on, you are able to a...
ASSMANN Electronic
DN-82022
od € 20,86*
za kus
 
 kus
StarTech.com ET90110SC2 konvertor sieťovej kabeláže 200 megabit za sekundu 1310 nm Viacmódové Čierna (1 ponuka) 
Convert and extend a 10/100 Mbps Ethernet connection up to 1.2 miles/2km over Multi Mode SC fiber The ET90110SC2 10/100 Mbps Multimode Fiber Media Converter SC (2 km) lets you extend a Fast Etherne...
StarTech.com
ET90110SC2
€ 90,35*
za kus
 
 kus
Allied Telesis 2 port Fast Ethernet switch media converter 10/100TX to 100FX (SC), 2km 100megabit za sekundu konvertor sieťovej kabeláže (1 ponuka) 
Extend Networks The FS200 series switches are the ideal solution when the time comes to upgrade your traditional 10Mbps Ethernet network or extend your 100Mbps Fast Ethernet network.The FS200 serie...
Allied Telesis
AT-FS232-20
od € 238,04*
za kus
 
 kus
Siemens
6GK5101-1BC00-2AA3
od € 618,23*
za kus
 
 kus
QNAP TVS-882BRT3 Ethernet / LAN pripojenie Desktop Čierna NAS (3 ponuky) 
The TVS-882BRT3 uses 7th Generation Intel 14nm multi-core processors and features Thunderbolt 3 (40 Gbps) connectivity, including a unique Thunderbolt-to-Ethernet (T2E) 10 GbE converter, and is ide...
QNAP
TVS-882BRT3-ODD-I5-16G
od € 2 461,75*
za kus
 
 kus
Allied Telesis AT-MC606-60 sieťový prepínač riadený Šedá (2 ponuky) 
Extended Ethernet Operation Used as a pair, the AT-MC606 provides up to 100Mbps of data transfer over a Coax 50 or 75 ohm cable via a BNC connector. Standard Ethernet operation is preserved end to-...
Allied Telesis
AT-MC606-60
od € 88,44*
za kus
 
 kus
DIGITUS Media Converter, Multimode, 10/100Base-TX to 100Base-FX, Incl. PSU SC connector, Up to 2km (2 ponuky) 
Optický konvertor 100Base-T na 100 Base FX s konektorem SC, lze použít samostatně nebo je možné přikoupit rackové šasi. •Transforms wire based network media to fiber optic •High quality and excelle...
DIGITUS
DN-82020-1
od € 18,76*
za kus
 
 kus
Ethernetový převodník médií pro Síť Ethernet Ethernet Weidmuller (2 ponuky) 
Pro použití s = Síť Ethernet Typ sběrnice = Ethernet Minimální provozní teplota = 0°C Maximální pracovní teplota = +60°C Industrial Fast Ethernet Media Converter. Industrial Fast Ethernet Media Con...
Weidmüller
1241400000
od € 216,26*
za kus
 
 kus
Allied Telesis AT-FS201 2 Port Fast Ethernet Speed/Media Converting Switch konvertor sieťovej kabeláže 100 megabit za sekundu (1 ponuka) 
The FS200 series switches are the ideal solution when the time comes to upgrade your traditional 10Mbps Ethernet network or extend your 100Mbps Fast Ethernet network. The FS200 series is designed t...
Allied Telesis
AT-FS201
od € 118,42*
za kus
 
 kus
QNAP TVS-882BRT3 Ethernet / LAN pripojenie Tower Čierna NAS (3 ponuky) 
The TVS-882BRT3 uses 7th Generation Intel 14nm multi-core processors and features Thunderbolt 3 (40 Gbps) connectivity, including a unique Thunderbolt-to-Ethernet (T2E) 10 GbE converter, and is ide...
QNAP
TVS-882BRT3-I7-32G
od € 2 733,87*
za kus
 
 kus
Digitus DN-82110-1 konvertor sieťovej kabeláže 1000 megabit za sekundu 850 nm (2 ponuky) 
The Media Converters from DIGITUS are the ideal solution for the migration of Copper and Fiber Network Signals. From now on, you are able to access the Fiber Technology and transfer network signals...
DIGITUS
DN-82110-1
od € 57,68*
za kus
 
 kus
StarTech.com ET90110SM302 konvertor sieťovej kabeláže 200 megabit za sekundu 1310 nm Jednomódové Čierna (1 ponuka) 
Convert and extend a 10/100 Mbps Ethernet connection up to 18.6 miles/30km over Single Mode SC fiber The ET90110SM302 10/100 Mbps Single Mode Fiber Media Converter SC (30 km) lets you extend a Fast...
StarTech.com
ET90110SM302
€ 174,88*
za kus
 
 kus
Allied Telesis AT-FS238A/1 Fast Ethernet Single Strand Fiber Media Converter konvertor sieťovej kabeláže 100 megabit za sekundu (1 ponuka) 
The AT-FS238 media converter features automatic MDI/ MDI-X. The 10/100TX (RJ-45) port determines the configuration of the ports on connected device and then configures itself.This feature enables u...
Allied Telesis
AT-FS238A/1
od € 119,77*
za kus
 
 kus
QNAP TVS-882BRT3 Ethernet / LAN pripojenie Tower Čierna NAS (3 ponuky) 
The TVS-882BRT3 uses 7th Generation Intel 14nm multi-core processors and features Thunderbolt 3 (40 Gbps) connectivity, including a unique Thunderbolt-to-Ethernet (T2E) 10 GbE converter, and is ide...
QNAP
TVS-882BRT3-I5-16G
od € 2 226,74*
za kus
 
 kus
Allied Telesis SC media conv.SM 15km AT-MC103XL (2 ponuky) 
Features of the AT-MC103XL (v4) * Half & Full Duplex operation * Transparent to 802.1Q packets * Rack-mountable using optional AT-MCR12, AT-TRAY4 or AT-TRAY1 chassis * Wall-mountable using optional...
Allied Telesis
AT-MC103XL
od € 82,70*
za kus
 
 kus
DIGITUS
DN-82050
od € 120,00*
za kus
 
 kus
StarTech.com ET1000S40LC2 konvertor sieťovej kabeláže 2000 megabit za sekundu 1310 nm Jednomódové Čierna (1 ponuka) 
Convert and extend a Gigabit Ethernet connection up to 24.8 miles/40km over Single Mode LC fiber The ET1000S40LC2 1000 Mbps Gigabit Single-Mode Fiber Media Converter (LC, 40 km) enables you to exte...
StarTech.com
ET1000S40LC2
€ 408,67*
za kus
 
 kus
Allied Telesis AT-FS238A/1-20 Fast Ethernet Single Strand Fiber Media Converter konvertor sieťovej kabeláže 100 megabit za sekundu (1 ponuka) 
The AT-FS238 media converter features automatic MDI/ MDI-X. The 10/100TX (RJ-45) port determines the configuration of the ports on connected device and then configures itself.This feature enables u...
Allied Telesis
AT-FS238A/1-20
od € 207,64*
za kus
 
 kus
Allied Telesis SC media conv.SM 40km AT-MC103LH (1 ponuka) 
Features of the AT-MC103LH (v4) * Half & Full Duplex operation * Transparent to 802.1Q packets * Rack-mountable using optional AT-MCR12, AT-TRAY4 or AT-TRAY1 chassis * Wall-mountable using optional...
Allied Telesis
AT-MC103LH
od € 271,53*
za kus
 
 kus
Digitus DN-82120-1 konvertor sieťovej kabeláže 1000 megabit za sekundu 850 nm (1 ponuka) 
The Media Converters from DIGITUS are the ideal solution for the migration of Copper and Fiber Network Signals. From now on, you are able to access the Fiber Technology and transfer network signals...
DIGITUS
DN-82120-1
od € 58,32*
za kus
 
 kus
StarTech.com ET90110ST2 konvertor sieťovej kabeláže 200 megabit za sekundu 1310 nm Viacmódové Čierna (1 ponuka) 
Convert and extend a 10/100 Mbps Ethernet connection up to 1.2 miles/2km over Multi Mode ST fiber The ET90110ST2 10/100 Mbps Multimode Fiber Media Converter (ST, 2 km) lets you extend a Fast Ethern...
StarTech.com
ET90110ST2
€ 89,37*
za kus
 
 kus
Allied Telesis ST media conv.MM 2km AT-MC101XL (3 ponuky) 
Features of the AT-MC101XL (v4) * Half & Full Duplex operation * Transparent to 802.1Q packets * Rack-mountable using optional AT-MCR12, AT-TRAY4 or AT-TRAY1 chassis * Wall-mountable using optional...
Allied Telesis
AT-MC101XL
od € 66,30*
za kus
 
 kus
Digitus DN-82021-1 konvertor sieťovej kabeláže 1310 nm Jednomódové Interný Čierna (2 ponuky) 
The Media Converters from DIGITUS are the ideal solution for the migration of Copper and Fiber Network Signals. From now on, you are able to access the Fiber Technology and transfer network signals...
DIGITUS
DN-82021-1
od € 18,63*
za kus
 
 kus
Přístupový bod pro Síť Ethernet Ethernet Weidmuller (2 ponuky) 
Pro použití s = Síť Ethernet Typ sběrnice = Ethernet Minimální provozní teplota = 0°C Maximální pracovní teplota = +60°C Industrial Wireless - Access Point, Bridge ; Client. Industrial Fast Etherne...
Weidmüller
1242100000
od € 605,11*
za kus
 
 kus
Allied Telesis AT-MC116XL Fast Ethernet Media Converters 100megabit za sekundu konvertor sieťovej kabeláže (2 ponuky) 
Allied Telesis AT MC116XL - Medienkonverter - 10Base-T, 100Base-SX, 10Base-FL, 100Base-TX - extern - bis zu 300 m - 850 nm.
Allied Telesis
AT-MC116XL
od € 125,66*
za kus
 
 kus
Satelit konvertor LNB Golden Media GM204 Quatro (1 ponuka) 
LNB konvertor Quatro H / V low - H / V high, vhodný jen pro multipřepínače, šum. číslo: 0,1 dB, délka úchytu: 40 mm
AB-COM
LNB GM204QUATRO+
od € 10,13*
za kus
 
 kus
Digitus DN-82010-1 konvertor sieťovej kabeláže 1310 nm Viacmódové Interný Čierna (2 ponuky) 
The Media Converters from DIGITUS are the ideal solution for the migration of Copper and Fiber Network Signals. From now on, you are able to access the Fiber Technology and transfer network signals...
DIGITUS
DN-82010-1
od € 20,19*
za kus
 
 kus
StarTech.com MCM1110MMLC konvertor sieťovej kabeláže 1000 Mbit/s 850 nm Multi-mode Black (2 ponuky) 
Convert and extend different networks over a Gigabit fiber cable connection up to 550m / 1804ft This fiber media converter offers an easy, cost-effective way to extend your network over Gigabit fib...
StarTech.com
MCM1110MMLC
od € 115,23*
za kus
 
 kus
DeLOCK Media Converter 1000Base-T to SFP konvertor sieťovej kabeláže 1000 megabit za sekundu Čierna (1 ponuka) 
This Delock Gigabit Ethernet Media Converter can be used to expand your network by an optical fiber interface. In the SFP slot, an optional 1 Gb/s SFP module from Delock can be used.
Delock
86220
od € 54,16*
za kus
 
 kus
Planet ICS-100 100megabit za sekundu Čierna konvertor sieťovej kabeláže (2 ponuky) 
Cost-effective Solution for RS-232 / RS-422 / RS-485 to Ethernet Application PLANET ICS-100 Media Converter / Device Server provides to convert Serial RS-232 / RS-422 / RS-485 communication interfa...
Planet
ICS-100
od € 44,40*
za kus
 
 kus
StarTech.com ET91000LC2 konvertor sieťovej kabeláže 2000 megabit za sekundu 850 nm Viacmódové Čierna (1 ponuka) 
Convert and extend a Gigabit Ethernet connection up to 550 m / 1804 ft over Multimode LC fiber The ET91000LC2 1000 Mbps Gigabit Multimode Fiber Media Converter (LC, 550m) lets you extend a Gigabit ...
StarTech.com
ET91000LC2
€ 218,60*
za kus
 
 kus
TP-Link MC200CM Gb MM 850nm SC Media Converter (6 ponuky) 
TP-Link MC200CM Gigabit Ethernet Media Converter PŘEHLED * Vyhovuje standardům IEEE 802.3ab a IEEE 802.3z * Umožňuje konfiguraci přepínače vynuceného/automatického režimu přenosu pro port FX. * Pro...
TP-Link
MC200CM
od € 32,40*
za kus
 
 kus
TP-LINK Gigabit Single-mode Media Converter konvertor sieťovej kabeláže 1310 nm (7 ponuky) 
Complies with IEEE 802.3ab and IEEE 802.3z Provides switch configuration of Force /Auto transfer mode for FX port. Extends fiber distance up to 15km\n\nThe MC210CS is a media converter designed to ...
TP-Link
MC210CS
od € 33,96*
za kus
 
 kus
TP-LINK Gigabit SFP Media Converter konvertor sieťovej kabeláže (8 ponuky) 
Complies with IEEE 802.3ab and IEEE 802.3z FX port supports hot-swappable Extends fiber distance up to 0.55km for multi-mode fiber and 10km for single-mode fiber\n\nThe MC220L is a media converter ...
TP-Link
MC220L
od € 17,59*
za kus
 
 kus
QNAP TS-673 Ethernet / LAN pripojenie Tower Čierna NAS (6 ponuky) 
The TS-673 is powered by a high-performance and energy-efficient AMD R-Series CPU and provides two PCIe slots for greater functionality. You can install a QNAP QM2 expansion card to add M.2 SSD cac...
QNAP
TS-673-4G
od € 693,67*
za kus
 
 kus
dopredu
Výrobkov na stránku: 10   15   20   50   100    Strana: 1   2   3   4   dopredu

Vyhľadávanie podobného: FACT®Finder od Omikronu
* Ceny s hviezdičkou sú ceny netto, bez právne platnej DPH.
Naša ponuka je orientovaná výhradne na firmy, živnostníkov a samostatne zárobkovo činné osoby.