Kategórie
»O MercateoVitajte! Prihlásiť sa
Moje Mercateo
Nákupný košík
 
 
 Vplyv na dodávky súvisiacie s vypuknutím koronavírusu. Aktuálne informácie
 >  >  >  > Kopírovací papier

  Kopírovací papier kúpiť v Mercateo on-line (357 ponúk v 5 586 978 výrobkoch)Pre odborníka

Najvýhodnejšia cena s kvalitou
od € 2,75*
 balenie 
Najrozšírenejší A4, 80g
od € 2,55*
 kus 
Svet pastelových farieb
od € 5,31*
 balenie 
Nasledujúce filtre pomôžu upresniť zoznam výrobkov pre hľadanie „Kopírovací papier“ podľa Vašich požiadaviek:
Filtrovať: Cena oddo  Slovo 
Prehľad
Zobrazenie
☐
☐
☐
☐
Obrázok
Objednať
Kopírovací papier euroBASIC A4, 80g (2 ponuky) 
Kvalitný kancelársky papier vhodný na každodenné použitie v kancelárii do laserových tlačiarní, kopíriek a čiernobielych atramentových tlačiarní. 200 bal./paleta.Technické parametre: belosť CIE 146...
žiadne údaje
BASIC480
od € 2,75*
za 500 listov
 
 balenie
Xerox
003R93951
od € 6,66*
za kus
 
 kus
Kopírovací papier IQ economy + A4, 80g (2 ponuky) 
Efektívny papier na každý deň s vysokou belosťou, perfektnou funkčnosťou a vynikajúcou kvalitou obrazu ideálny na všestranné použitie v kancelárii. Vhodný do laserových a atramentových čiernobielyc...
žiadne údaje
od € 2,40*
za 500 listov
 
 balenie
Xerox Papier Business 80 A4 papier do tlačiarne (5 ponuky) 
A reliable and consistent paper offering enhanced whiteness. A high performance paper making it suitable for all everyday copying, laser, inkjet and offset applications.
Xerox
003R91820
od € 2,55*
za kus
 
 kus
Kopírovací papier biely A4 80g (1 ponuka) 
Kvalitný papier vhodný do bežných typov tlačiarní a kopírovacích strojov, taktiež využiteľný na čiernobielu atramentovú tlač. Gramáž 80 g/m2.
žiadne údaje
€ 2,30*
za 500 kusov
 
 balík
MediaRange MRINK110 papier do tlačiarne A4 (210x297 mm) Matte Biela (1 ponuka) 
MediaRange copy paper is suitable for all your office needs. This high-quality paper causes minimal friction protecting your printer from excessive paper dust and unnecessary paper jams. With a wei...
Mediarange
MRINK110
€ 11,09*
za kus
 
 kus
Canon Yellow Label Print papier do tlačiarne A4 (210x297 mm) Biela (1 ponuka) 
Get smooth, brilliant white results for all your office and home needs. Our Yellow Label A4 paper is perfect for a wide variety of uses. From letter heads, to pre-printed forms, copying, inkjet pri...
Canon
97002930
€ 3,24*
za 500 listov
 
 kus
Epson Color Laser Paper uncoated, DIN A3+, 82g/m², 1250 list (3 ponuky) 
Epson Color Laser Paper maximalizuje vysokou tiskovou kvalitu barevných laserových tiskáren Epson. Hedvábně lesklý bílý povrch zaručuje rovnoměrnou distribuci toneru pro optimální věrnost a stálost...
Epson
C13S041217
od € 77,72*
za kus
 
 kus
Armor
M10580
od € 1,82*
za kus
 
 kus
Xerox Colotech+ papier do tlačiarne A3 (297x420 mm) Vysoký-lesk Biela (2 ponuky) 
Colotech+ Supergloss is a one-side cast coated, ultra high gloss paper, optimised for use in all colour laser printers & colour copiers. Ideal for producing photo quality, high impact images - Exte...
Xerox
003R97681
od € 22,42*
za kus
 
 kus
COLOR COPY - A3++, 250g/m2, 1x125listů (1 ponuka) 
speciální papír pro barevné kopírování a laserový tisk satinovaný bílý Díky Color Copy můžete sami vytvořit velmi profesionální prezentaci pro náročné grafiky, designéry a reklamní agentury. Certif...
žiadne údaje
CC325/320x450.B
€ 17,61*
za kus
 
 kusov
Xerox
003R93954
od € 6,65*
za 500 listov
 
 kus
Epson
C13S041163
od € 70,75*
za kus
 
 kus
Armor
M10581
od € 1,92*
za kus
 
 kus
COLOR COPY - A3++, 120g/m2, 1x250listů (1 ponuka) 
speciální papír pro barevné kopírování a laserový tisk satinovaný bílý Díky Color Copy můžete sami vytvořit velmi profesionální prezentaci pro náročné grafiky, designéry a reklamní agentury. Certif...
žiadne údaje
CC312/320x450.B
€ 17,22*
za kus
 
 kus
dopredu
Výrobkov na stránku: 10   15   20   50   100    Strana: 1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   ..   24   dopredu
Ďalšie informácie na tému Kopírovací papier
^

Kopírovací papier – ešte stále v kancelárii nenahraditeľný

Papier bude v kancelárii asi vždy potrebný, a to aj napriek tomu, že vďaka digitálnej dobe a technológii sa čím ďalej tým viac využíva elektronická pošta ako papierová. Veľa dokumentov je ale ešte stále vytvorených na papieri – ako napríklad zmenky, písomnosti zákazníkom alebo výročné správy. Takže vo veľa prípadoch nie je možné celkom sa vyhnúť používaniu papiera, platí to aj v prípade takých dokumentov, ktoré podliehajú určitej dobe uchovávania - archivácie.  

Bez kopírovacieho papiera to často nejde

Hlavne vo firmách je nevyhnutné používanie tlačiarní, kopírok či faxov. Ale aby tieto kancelárske prístroje mohli riadne fungovať, je potrebné k tomu používať zodpovedajúci druh papiera. Keď sú tieto nekvalitné, nie je možné tlačiť, kopírovať alebo faxovať žiadne dokumenty. Z tohto dôvodu by kopírovací papier mal byť k dispozícii vždy a v dostatočnom množstve. V jednom balení je väčšinou  500 listov. Ale sú aj balenia desiatich, 50 alebo 2000 listov.  
Ak chcete byť zabezpečený z hľadiska, že spotrebujete veľké množstvo kopírovacieho papiera, v tom prípade sa odporúča nákup celej palety kopírovacieho papiera. V závislosti od výrobcu obsahuje každá takáto paleta iný počet listov, napr. 100.000 alebo 120.000. Keď si kúpite veľké množstvo kopírovacieho papiera, môže to byť pre Vás výhodné aj z hľadiska ceny, nakoľko celá paleta vydrží na dlhšiu dobu a aj cenovo vychádza lacnejšie ako kúpa jednotlivých balení.  

Kopírovací papier môže mať veľa variantov

Nie je kopírovací papier ako kopírovací papier, je pestrá ponuka rôznych produktov. Aký druh papiera potrebujete, závisí aj od toho, na aký účel ho budete používať. Je to rozdiel, či budete potrebovať štandardný kopírovací papier alebo rolovací kopírovací papier. Alebo má to byť typ odolný poveternostným vplyvom, či to má byť farebný alebo samoprepisovací variant?

Štandardný kopírovací papier

Štandardný kopírovací papier sa používa najčastejšie. Je biely a označený gramážou 80 g/m2. Okrem štandardného rozmeru A4 (210 x 297 mm) sú k dispozícii aj vo formáte A3, ktorý zodpovedá veľkosti 297 x 420 mm, alebo vo formáte A5 s rozmermi 148 x 210 mm.

Farebný kopírovací papier

Chceli by ste vyčnievať z rady Vašich konkurentov alebo by ste chceli upútať pozornosť Vašich zákazníkov? Potom Vám odporúčame používať farebný kopírovací papier. Sú Vám k dispozícii na výber aj jemné a svetlejšie farby ako žltá alebo modrá. Hrúbka papiera sa pohybuje medzi 70 a 215 g/m2. Čím je gramáž vyššia, tým je papier stabilnejší.

Rolovací kopírovací papier

V prípade, že Vám vyššie uvedené štandardné veľkosti papiera nevyhovujú, pravdepodobne budete potrebovať rolovací kopírovací papier. Je to papier, ktorý sa používa napríklad do veľkoformátových tlačiarní alebo veľkoplošných kopírok. Môžete si vybrať medzi rôznymi veľkosťami, čo sa týka šírky a dĺžky rolky, závisí to od takých vlastností ako napr. veľkosť, šírka papiera či dĺžka programu prístroja, ktorý používate, či už je to tlačiareň alebo kopírka. Papier veľkého formátu je v ponuke rôznych gramáží a farieb.  

Plotrový papier

Väčší od štandardného formátu je aj plotrový papier, ktorý sa používa najmä v oblasti reklamy, dizajnu a technických výkresov. Pomocou ploteru je možné tlačiť veľké formáty. Pretože ploterový papier je dostupný v rolkách v rôznych šírkach a dĺžkach, je možná variácia formátu tohto druhu papiera. Vyberte si papier vo veľkosti formátu, ktorý zodpovedá Vami používanému prístroju.

Kopírovací papier odolný poveternostným vplyvom

Ak chcete použiť papier aj mimo Vašej kancelárie alebo Vašej firmy, napríklad ako plagáty alebo štítky, znaky pri športových podujatiach či označenia kontejnerov alebo paliet, potom budete potrebovať špeciálny papier. Štandardné modely sú pri použití vonku rýchlo opotrebované. Kopírovací papier odolný poveternostným vplyvom je však veľmi trvanlivý, je odolný voči starnutiu, proti oleju a škvrnám, voči svetlu a krátkodobo aj teplu. K dispozícii je nielen v rôznych formátoch, ale aj v rôznych hrúbkach a farbách. Navyše pre tento typ papiera nemusíte používať žiadne špeciálne laserové tlačiarne.

Ak máte nejaké informácie, zlepšovacie návrhy alebo návrhy opráv k radám Kopírovací papier, informujte nás prosím prostredníctvom formulára.

Vyhľadávanie podobného: FACT®Finder od Omikronu
* Ceny s hviezdičkou sú ceny netto, bez právne platnej DPH.
Naša ponuka je orientovaná výhradne na firmy, živnostníkov a samostatne zárobkovo činné osoby.